O Credy

Działamy w obszarze kredytów, kładąc nacisk na pożyczki konsumpcyjne. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb zarówno klienta, jak i pożyczkodawcy.

Klient musi otrzymać najlepsze warunki pożyczki obecnie dostępne na rynku, a pożyczkodawca powinien zwiększyć ruch dzięki współpracy z Credy.

Zarys naszej działalności

Credy powstało w 2013 r. Początkowo istniało tylko biuro w Tallinie, ale na przestrzeni lat nastąpił znaczny wzrost firmy. Wkrótce po tym otwarto centrum w Tartu. Od 2014 roku Credy rozszerzyło działalność w 15 różnych krajach na 3 różnych kontynentach. Partnerzy to jedne z najbardziej znanych firm pożyczkowych na świecie. Ponadto Credy posiada doskonały program afiliacyjny, który służy interesom i potrzebom partnerów. Do głównych zalet Credy należy wszechstronność - produkty są dostępne za pośrednictwem poczty e-mail, reklam internetowych i dzięki marketingowi stowarzyszonemu, a także możliwość szybkiego zwiększenia przychodów naszych klientów. Ponad 95% naszych nowych partnerów zaobserwowało znaczny wzrost dochodów. Obecnie Credy jest reprezentowany w:

Nasza misja

Naszą misją jest wprowadzenie internetowej obsługi kredytów konsumenckich na nowy poziom jakościowy i bycie numerem jeden w naszej branży.

Nasza wizja

Naszą wizją jest zadowolenie każdego klienta i zaoferowanie partnerom najlepszych współczynników konwersji, a także zarabianie na każdym wniosku (lead) i oferowanie rozwiązań każdemu klientowi.