Zarabiaj na ruchu na stronie i zmaksymalizuj swoje zyski

Dzięki najwyższej jakości usług i innowacyjnej technologii Credy pomoże Ci zarabiać na ruchu na stronie będąc afiliantem.

Odbywa się to poprzez możliwości reklamowe oparte na wydajności.

Międzynarodowy zespół Credy będzie z Tobą współpracować, aby uzyskać pożądany rezultat

Credy zapewnia najwyższy poziom usług, stosowne rozwiązania i reprezentuje proaktywny sposób myślenia.

Firma zaangażowana jest w stworzenie najbardziej zróżnicowanej, dobrze połączonej i skutecznej sieci afiliacyjnej dla usług finansowych.

Zespół posiada gruntowną wiedzę na temat powiązania technologii i komunikacji, ujawniając kluczowe informacje w tej dynamicznej dziedzinie.

Dzięki takiej wiedzy można uzyskać najwyższe wyniki dla afiliantów.

Jak działamy

Promuj usługę wśród swoich odbiorców, uruchamiając kampanie i publikując na swojej stronie internetowej. Gdy użytkownicy klikają linki i wykonują działania, zarabiasz pieniądze. Zarobisz na każdym działaniu użytkownika.

Co Credy oferuje afiliantom

Credy współpracuje ze wszystkimi największymi pożyczkodawcami. Biorąc pod uwagę ich specyficzne punktowe oceny zdolności kredytowej, możliwe jest bardziej efektywne przeliczanie potencjalnych klientów niż w przypadku pojedynczego pożyczkodawcy. Pożyczki online są jedną z najlepszych branż konwertujących o bardzo dobrych prowizjach. Średnio 10% osób pracujących korzysta z tzw. chwilówek 3-5 razy do roku, a odsetek ten stale rośnie.

Najwyższe współczynniki konwersji
Najlepsze wypłaty
Najlepsze wypłaty
100% płatności na czas
Szeroka gama narzędzi

Narzędzia marketingowe

Formularz

Jeśli posiadasz stronę dotyczącą pożyczek internetowych lub innych produktów finansowych, jesteś idealnym podmiotem dla naszej usługi, która łączy pożyczkodawców z pożyczkobiorcami. Jedyne co musisz zrobić, to zaimplementować formularz Credy i zacząć konwertować wnioski. Zapewniamy unikalny numer identyfikacyjny afilianta oraz dane niezbędne do zalogowania do portalu, w którym na bieżąco możesz śledzić osiągane rezultaty w sieci afiliacyjnej Credy.

Nasza strona internetowa

Odwiedzających można również przekierować na jedną z naszych istniejących stron internetowych. Posiadamy ponad 10 serwisów konwertujących, które są stale ulepszane. Wszystkie nasze strony internetowe zostały przetestowane w trybie A/B, aby zapewnić najlepsze wyniki.

System zarządzania treścią CMS

Zapewniamy również gotowe szablony stron internetowych, które możesz dopasować do swoich preferencji i wymagań, ponieważ nasz zespół pragnie zaoferować najwyższy standard usług, aby pomóc Ci osiągać jak najkorzystniejsze rezultaty. Zagwarantujemy pomoc techniczną podczas całego procesu integracji platformy na Twojej stronie. Upewnimy się też, że prowadzisz stronę zgodnie z najlepszymi praktykami handlowymi, dzięki czemu pożyczkodawcy będą zawsze zainteresowani generowanymi przez Ciebie leadami.

API, banery, szablony e-mail

Jeśli jesteś menadżerem szukającym wysokiego zwrotu z inwestycji, program afiliacyjny Credy jest idealnym wyborem zapewniającym dostęp do nieustannie rosnącej bazy kreacji marketingowych.